Dny otevřených dveří


Zajímá vás jak naše škola vypadá?

Navštivte naše dny otevřených dveří, které se v letošním školním roce konají ve dnech:


online 25. 11. 2021 a 11. 1. 2022
prezenčně 9. 12. 2021 a 18. 1 . 2022 od 16:00

Jak to probíhá?

Krásným prostředím naší školy Vás provedou naše současné studentky a studenti. Budete mít možnost prohlédnout si celý objekt, který je kombinací historické budovy, kterou navrhl Ing. arch. Čeněk Musil, a moderní přístavby tělocvičny se zázemím. Dále si budete moci prohlédnout naše odborné učebny, tělocvičnu s posilovnou a další prostory školy.

Potkáte se se zástupci vedení školy i učiteli.

Během dne otevřených dveří se seznámíte se všemi důležitými informacemi o jednotlivých studijních oborech a zaměřeních, průběhu studia nebo organizaci školního roku.

Dozvíte se, jaké sportovní, kulturní, vzdělávací a jazykové mimoškolní kurzy a aktivity škola nabízí a jaké je uplatnění našich absolventů.

Během tohoto setkání se budete moci zeptat na všechno, co Vás zajímá v souvislosti se studiem u nás. Návštěva školy na Dni otevřených dveří pro Vás není nijak závazná - načerpejte informace na více školách a pak učiňte své rozhodnutí.

Přijímací zkoušky nanečisto

Přijďte si vyzkoušet testy, které jsou koncipovány dle vzoru z www.cermat.cz. Můžete využít i možnosti stáhnout si testy z předchozích let.

V letošním školním roce se konají přijímací zkoušky nanečisto v rámci akce Den otevřených dveří 18. 1. 2022 od 13:30 h. Registrace probíhá od 13:00 h. Poplatek Kč 50,-.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?


© Masarykova obchodní akademie