Vzpomínky na oslavy 100 let školy


Vážení přátelé Masarykovy obchodní akademie,
 
ve dnech 16. 9. - 17. 9. 2022 jsme si připomněli výročí 100 let od založení naší školy. V rámci oslav jsme všichni měli unikátní možnost se setkat napříč generacemi a společně zavzpomínat na léta strávená na naší škole. Prohlídku budovy jsme se pokusili zpestřit fotografiemi, drobnými výstavkami s dobovými předměty zaměřenými na různá období školy, možností si na památku zakoupit sborník včetně různých upomínkových předmětů, zapsat svá přání, zastavit se u občerstvení či se zaposlouchat do skladeb přítomných kapel. 
 
V sobotu oslavy vyvrcholily oficiálním programem s proslovy významných osobností a zasazením pamětní lípy.   
 
Absolventů školy, současných i bývalých zaměstnanců, návštěvníků z řad veřejnosti se ve škole během obou dní sešlo téměř 2000. I přes nepřízeň počasí jsme si tyto dva dny náležitě užili. 
 
Na této stránce předkládáme video a fotografie z oslav, prostřednictvím kterých si můžete naše jubileum opět připomenout. Almanach a Střípky školy jsou stále k dispozici v sekretariátu. Bližší informace u paní Soni Zavadilové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
 
Děkujeme za Vaši přízeň.
 
Mgr. Ondřej Švanda
ředitel školy

Galerie obsahuje 205 fotek (celková velikost cca 165 MB).


© Masarykova obchodní akademie