Masarykova obchodní akademie, Jičín

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cizí jazyky, obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, informatika v ekonomice.

Krajské finále ve florbale dívek

Dne 15. 03 2017 se družstvo dívek Masarykovy obchodní akademie zúčastnilo krajského finále středních škol ve florbale. Turnaj se konal ve Sportovním areálu Jičín. V rámci turnaje, který se hrál spravedlivým systémem „každý s každým“, jsme odehráli pět zápasů:

Lepařovo Gymnázium Jičín 1:2, Gymnázium Rychnov nad Kněžnou 0:0, SPŠ stavební Hradec Králové 1:4, Gymnázium a SOŠ Úpice 1:3, Jiráskovo gymnázium Náchod 1:0.

Naše studentky, které vstupovaly do turnaje sice jako outsider, ale zato v nových dresech s logem školy, hrály celý turnaj velice zodpovědně a bojovně a i přes smolnou porážku s LG Jičín, kdy jsme dostali gól 5 vteřin před koncem, jsme v posledním zápase bojovali o umístění na pódiu. Díky fenomenálnímu výkonu brankářky Markéty Stuchlíkové, přesné střelbě Karolíny Bittnerové a poctivé práci zbytku týmu jsme skončili na úžasném 4. místě. Vítězem turnaje se stalo Jiráskovo gymnázium Náchod, které postupuje do kvalifikace o republikové finále.

Celkové pořadí turnaje:

  1. Jiráskovo gymnázium Náchod
  2. SPŠ stavební Hradec králové
  3. Městské gymnázium a SOŠ Úpice
  4. Masarykova obchodní akademie Jičín
  5. Gymnázium F. M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
  6. Lepařovo gymnázium Jičín

Družstvo MOA tvořily: Markéta Stuchlíková, Jana Linková, Kateřina Machátová, Eliška Novotná, Marie Nečesaná, Marie Morávková, Ilona Vavreková, Karolína Bittnerová, Barbora Dufková, Jana Linková, Valentýna Rulíková, Monika Pluhařová, Soňa Přenosilová, Jolana Holcová.

V Jičíně dne 17. 03 2017, učitel TV, Ondřej Švanda

předcházející turnaj

Vyhledat: