Masarykova obchodní akademie, Jičín

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cizí jazyky, obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, informatika v ekonomice.

Florbalový turnaj dívek

Poslední listopadový den roku 2016 se již tradičně v Kopidlně uskutečnilo okresní kolo ve florbale dívek ze středních škol našeho okresu. O pohár pro vítěze a postup do krajského finále se tentokrát utkalo 6 škol z Nové Paky, Hořic, Jičína a Kopidlna.

Po skvělém kolektivním výkonu a díky bojovnosti a obětavosti celého týmu dokázalo zvítězit družstvo MOA Jičín. Na turnaji jsme dokázali porazit SŠ gastronomickou Nová Paka (7:2), v semifinále LG Jičín (2:0) a to i přes to, že v podstatě celý tým LG Jičín je tvořen hráčkami FBK Jičín. Ve finále proti domácím SZŠ Kopidlno jsme zvítězili 3:1 a zajistili jsme si tím právo reprezentovat okres na krajském finále v roce 2017.

Družstvo MOA, které vzorně reprezentovalo naší školu, tvořily: Markéta Stuchlíková, Jana Linková, Kateřina Machátová, Eliška Novotná, Marie Nečesaná, Ilona Vavreková, Karolína Bittnerová, Barbora Dufková a Valentýna Rulíková.

V Jičíně 2.12 2016, Ondřej Švanda

Vyhledat: