Masarykova obchodní akademie, Jičín

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cizí jazyky, obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, informatika v ekonomice.

Mimořádné zakončení školního roku – koncert skupiny CHINASKI aneb jak vše probíhaloDíky výhře v soutěži „Chinaski na vaší škole“ jsme zažili opravdu netradiční zakončení školního roku – v tělocvičně školy nám před prázdninami zahrála skupina Chinaski. Jak vše probíhalo?

Na přivítanou a posilněnou před vystoupením dostala skupina od studentů dort vlastní výroby, následoval přibližně hodinový koncert. Chinaski zahráli naživo patnáct svých písniček. Mezi ně patřil například Hlavolam, Klára, Vrchlabí, Stížnost, Punčocháče, Tabáček a Vedoucí. Atmosféra byla úžasná, v tělocvičně bylo postavené pódium, pod kterým se tancovalo a zpívalo, no prostě vše jako na opravdovém koncertě.

Studenti i učitelé byli nadšeni, i samotná skupina si chválila bezvadnou atmosféru. Po koncertě dostal Michal Malátný originální vysvědčení, skupina si odvážela zarámovanou fotku všech studentů a učitelů MOA s poděkováním za koncert a každý člen kapely obdržel ještě drobný dárek. Studenti i učitelé se tak snažili vyjádřit svou vděčnost za jeden výjimečný a nezapomenutelný den na konci školního roku.

Na fotky z koncertu se můžete podívat níže, chystáme fotogalerii, kde jich naleznete více. Můžete si také přečíst rozhovor studentky Veroniky Kracíkové s Michalem Malátným, ve kterém se dočtete mimo jiné i o tom, jak vznikl nápad uspořádat soutěž „Chinaki ve vaší škole“ nebo o plánech skupiny do budoucna. Přidáváme také odkaz na článek uveřejněný v Jičínském deníku ..:: zde ::...

..:: interview s kapelou ::..

video ..:: sestřih z koncertu ::..

      

Vyhledat: